KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14912081
nr 1491 2081
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, blandteknik, Stockholm, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 33x45 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:52:46
1.500 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm